Dolina Odkrywców

Dolina Odkrywców to grupa warszawskich żłobków i przedszkoli nastawionych na wszechstronny rozwój dzieci. W prawie domowej atmosferze najmłodsi każdego dnia uczą się nowych rzeczy i odkrywają świat. W przedszkolu codziennie odbywają się zajęcia z języka angielskiego w formie najróżniejszych gier i zabaw, z użyciem ciekawych rekwizytów, ze śpiewaniem piosenek i tańcami. Zajęcia prowadzone są przez osoby polsko i angielsko języczne. Część opiekunów w naszych placówkach to native speakers, osoby jedynie anglojęzyczne, które w ciągu dnia mówią do dzieci wyłącznie w języku angielskim. W ciągu tygodnia w Dolince dzieci poznają podstawowe koncepcje matematyczne i koncepcje programowania. Oprócz tego, regularnie prowadzone są zajęcia plastyczne, sensoryczne i oczywiście edukacyjne - realizujemy program MEN. Czytamy wspólnie dużo książek, prowadzimy ciekawe opowieści i dyskusje z najmłodszymi. W ciągu dnia jest też czas na zabawy dowolne. Staramy się też codziennie spędzać część czasu na dworze, na spacerach lub na naszych placach zabaw. Bogaty program zajęć z innych dziedzin dopełnia ,,odkrywczego" charakteru naszej placówki. Dzięki kameralnym grupom najmłodsi mają okazję wyrażać w pełni swoją indywidualność, nabywając jednocześnie potrzebne umiejętności społeczne. Panie nauczycielki, zwane ,,ciociami", są u nas niezwykle lubiane przez dzieci i dorosłych:) Zawsze gotowe są każdego wesprzeć i przytulić w kryzysowej sytuacji.

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku
w godz. 7.30 - 18.00.

Zapraszamy dzieci do Doliny Odkrywców również na okres wakacyjny (lipiec i sierpień)

Dowiedz się więcej o przedszkolu

Wykwalifikowana Kadra

W naszym przedszkolu pracują osoby z pasją, które ukończyły studia pedagogiczne i mają doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Cechują je kompetencje, odpowiedzialność i cierpliwość. Nad najmłodszymi czuwa także logopeda, dbając o ich zrównoważony rozwój.

Nasza kadra

Nasza Lokalizacja

Nasze przedszkole zlokalizowane jest na parterze apartamentowca przy ul. Bakalarskiej 15A, w dzielnicy Włochy (Raków).

Przy przedszkolu dzieci mają do dyspozycji prywatny plac zabaw wraz z nowymi, specjalnie dla nich zaprojektowanymi konstrukcjami.

Znajdziecie nas na Facebook'u

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku, gdzie znajdą Państwo zdjęcia i aktualności z życia przedszkola.

Zapraszamy do kontaktu

  • Niepubliczne Przedszkole Językowo-Matematyczne ,,Dolina Odkrywców"
    ul. Bakalarska 15 A
    Warszawa, dzielnica Włochy (Raków)
  • 791 377 139
    691 889 334
  • biuro@dolinaodkrywcow.pl