Małgorzata Przybysz

Dyrektor Przedszkola i Żłobka
tel. +48 791 377 139

Członek zarządu Dolina Odkrywców Sp. z o.o. od początku powstania pierwszej placówki w 2018 r. Germanistka z wieloletnim stażem pracy w szkole jako nauczyciel języka niemieckiego. Nauczanie dzieci, młodzieży oraz dorosłych było od zawsze jej pasją, a doskonalenie swojego warsztatu realizuje poprzez aktywne i zawodowe kontakty z krajami niemieckojęzycznymi. Chętnie uczy się nowych rzeczy, fascynuje ją ciągłe poznawanie świata i ludzi. Studiuje podyplomowo Zarządzanie Oświatą na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Lubi naturę, góry, słońce, wodę i podróże. Uwielbia pływanie, kajaki, jazdę na rowerze, na rolkach oraz na nartach. Kocha kulturę, teatr i pisze wiersze. Lubi podziwiać niezwykłość otaczającego świata, ciekawi ją rozwiązywanie wraz z dziećmi zagadek, i fascynuje ją zapraszanie najmłodszych do świata nauki. Mama 10 letniego syna Jakuba. Prywatnie propagatorka karmienia piersią, wychowywania w bliskości i noszenia dziecka w chuście. Za swoje zadanie stawia sobie wspieranie rodziców w edukowaniu dzieci. Ważne jest dla niej, by dziecko poznawało świat w przyjaznym otoczeniu, które zapewni mu dobry start w szkole. Posługuje się językiem niemieckim.
- ,,Dokonam wszelkich starań, aby Państwa dzieci były wrażliwe, twórcze, aktywne i uśmiechnięte. Pragnę, aby z radością bawiły się wspólnie z innymi, przyswajając w ten sposób wiedzę. Najważniejszym celem jest dla mnie to, by dziecko czuło się bezpieczne, potrzebne, kochane i szczęśliwe".


Karolina Baran

Dyrektor Strategiczny Przedszkola i Żłobka
tel. + 48 691 889 334

Członek zarządu Dolina Odkrywców Sp. z o.o. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Politechniki Warszawskiej. Posiada ukończony kurs Opiekuna w żłobku. Od 2018 r. zarządza ,,Doliną Odkrywców". Dobrze dogaduje się z maluchami, potrafi wymyślać im oryginalne i kreatywne zabawy. Pracowała w różnych branżach. Mentorka na warsztatach z programowania dla dzieci i dorosłych. Współtwórczyni projektu Microbit:Polska - warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży w języku Python. Pilot wycieczek, instruktorka narciarstwa. Lubi wszelkie możliwe sporty i aktywności, z dziećmi zwykle dużo tańczy. Osoba ciepła, wrażliwa i cierpliwa. Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

ciocia Patrycja Kostrzewa

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Nauczycielka i Rzecznik Etyki w naszym przedszkolu. Absolwentka Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej na kierunku Pedagogika przedszkolna z edukacją wczesnoszkolną. Sympatyczna, otwarta, kochająca pracę z dziećmi. Ukończyła kurs metodyki pracy z dziećmi obcojęzycznymi. Ciocia Pati ma bardzo wszechstronne zainteresowania, lubi szczególnie muzykę, sport, dobrą książkę oraz gry planszowe. Uwielbia tańczyć i śpiewać z dziećmi piosenki z bajek. Przedszkolaki nigdy się z nią nie nudzą, jest uwielbiana przez dzieci i rodziców. W przedszkolu jest opiekunem najstarszej grupy.

ciocia Gabriela Remiszewska

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyła studia pedagogiczne z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Państwowej Szkole Wyższej w Białej Podlaskiej, studia magisterskie z Edukacji Wieku Dziecięcego w Siedlcach i studia podyplomowe z Oligofrenopedagogiki. W swojej pracy stara się cały czas podnosić kwalifikacje i poszerzać horyzonty myślenia uczestnicząc w szkoleniach i kursach doskonalających, m. in. terapia ręki, terapia SI, zajęcia animacyjne, AAC, techniki animacyjne w pracy dydaktycznej i inne. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi: opieka nad dziećmi. Praca z najmłodszymi od zawsze sprawiała jej ogromną radość. Ciocia Gabi jest osobą otwartą, ciepłą, troskliwą, uśmiechniętą i empatyczną. Jej celem jest, aby dzieci czerpały przyjemność z zajęć, zdobywały nową wiedzę, doświadczenia i umiejętności. Do każdego podchodzi indywidualnie, stara się rozbudzać ciekawość do otaczającego świata, otaczać najmłodszych troską i serdecznością. Zadowolenie i uśmiech dzieci jest jej najlepszą nagrodą i motywacją na każdy kolejny dzień. W wolnej chwili lubi czytać książki, jeździć na rowerze, spotykać się z przyjaciółmi. Ciocia Gabi jest opiekunem młodszej grupy w naszym przedszkolu.

ciocia Marta Sala

Pomoc nauczyciela w przedszkolu

Ciocia Marta to symaptyczna i otwarta osoba. Kretywnie i z energią podchodzi do każdego dnia w przedszkolu. Pracowała jako niania oraz opiekunka w sali zabaw dla dzieci, organizowała przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych. Od zawsze lubiła dzieci i zabawy z nimi. Jej drugą pasją jest sport, w wolnej chwili biega oraz czyta książki. Mama naszego byłego przedszkolaka Igora:) W naszym przedszkolu opiekuje się młodszą grupą przedszkolaków.

ciocia Mariia Horokhivska

Nauczciel języka angielskiego

Ciocia Mariia ukończyła filologię angielską na Lwowskim Uniwersytecie im.Ivana Franka. W żłobku i w przedszkolu prowadzi raz w tygodniu zajęcia z języka angielskiego (oprócz innych nauczycieli). Oprócz tego częściowo komunikuje się z dziećmi z języku angielskim. Praca z dziećmi jest jej pasją. Posiada wiedzę z dietetyki. Jest cierpliwa, umie zachowywać spokój w stresowych sytuacjach oraz dobrze pracuje w zespole. Interesuje się podróżami, lubi czytać książki i oglądać filmy.

Iwona Synator-Gołąb

logopeda

Logopedka z wieloletnim doświadczeniem, które pozwala szybko zdiagnozować problemy logopedyczne i zaplanować przebieg terapii. Pani Iwona prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia logorytmiczne oraz zabawy „języczkowe". Pozwalają one na bieżąco obserwować dziecięce postępy w zakresie wymowy, i w razie potrzeby, udzielić wsparcia zarówno dziecku, jak i rodzicom. Pani logopeda, prywatnie mama cztererech prawie dorosłych synów, lubi sport i taniec, co znajduje wyraz w jej codziennej aktywności i w uczestnictwie w zajęciach flamenco.
„Uważam, że taniec i rytm dodają życiu koloru. Dzieci codziennie powinny tańczyć i śpiewać, bo to pozwala im harmonijnie i radośnie się rozwijać. Śpiewanie piosenek, nauka i recytacja wierszyków to doskonały sposób na rozwijanie prawidłowego toru oddechowego i właściwą emisję głosu. Terapię logopedyczną prowadzę bazując na grach i zabawach tak, by dziecko nawet nie zauważyło kiedy pracuje, a jego wymowa ulega poprawie. Stawiam na ścisłą współpracę z rodzicami, bo stanowią oni niezbędne wsparcie dla małego człowieka."

Danuta Bellaby

język angielski

Pani Danusia Bellaby jest absolwentką podyplomowych studiów lingwistycznych ze specjalizacją metodyki nauczania języka angielskiego. Od ponad 20 lat zajmuje się nauczaniem języka angielskiego dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Pracę dyplomową pisała na temat wykorzystania gier i zabaw w nauczaniu najmłodszych. Absolwentka SGGW w Warszawie, mgr. inż. żywienia. Wieloletni tłumacz tekstów naukowych i popularnonaukowych głównie z dziedziny biologii, chemii i medycyny. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Warszawie w klasie gitary klasycznej. Uczestniczka licznych kursów i warsztatów doskonalących w zawodzie. Prywatnie mama dwójki studentów oraz żona rodowitego Anglika, również nauczyciela.

Hanna Gilarska

Zajęcia taneczne, balet oraz gimnastyka korekcyjna

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej Lipczyńskiej w Poznaniu oraz Wyższych Studiów Pedagogicznych WSP TWP w Warszawie. Dzięki dziewięcioletniej nauce w w/w szkole zdobyła doświadczenie w różnych technikach tańca m.in. w tańcu klasycznym, współczesnym, ludowym. Już od najmłodszych lat uczęszczała na gimnastykę artystyczną. Taniec stał się jej pasją. Przez 13 lat pracowała w jednym z warszawskich teatrów. Od kilku lat prowadzi zajęcia baletowe, przekazując cały dorobek artystyczny i zdobyte doświadczenie sceniczne najmłodszym. Praca z dziećmi daje jej dużą satysfakcje. Prowadzi dla dzieci zajęcia baletowe, z tańca oraz gimnastyki korekcyjnej.