Małgorzata Przybysz

Dyrektor Przedszkola i Żłobka
tel. +48 791 377 139

Członek zarządu Dolina Odkrywców Sp. z o.o. Germanistka z wieloletnim stażem pracy w szkole jako nauczyciel języka niemieckiego. Nauczanie dzieci, młodzieży oraz dorosłych było od zawsze jej pasją, a doskonalenie swojego warsztatu realizuje poprzez aktywne i zawodowe kontakty z krajami niemieckojęzycznymi. Chętnie uczy się nowych rzeczy, fascynuje ją ciągłe poznawanie świata i ludzi. Studiuje podyplomowo Zarządzanie Oświatą na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Lubi naturę, góry, słońce, wodę i podróże. Uwielbia pływanie, kajaki, jazdę na rowerze, na rolkach oraz na nartach. Kocha kulturę, teatr i pisze wiersze. Lubi podziwiać niezwykłość otaczającego świata, ciekawi ją rozwiązywanie wraz z dziećmi zagadek, i fascynuje ją zapraszanie najmłodszych do świata nauki. Mama 10 letniego syna Jakuba. Prywatnie propagatorka karmienia piersią, wychowywania w bliskości i noszenia dziecka w chuście. Za swoje zadanie stawia sobie wspieranie rodziców w edukowaniu dzieci. Ważne jest dla niej, by dziecko poznawało świat w przyjaznym otoczeniu, które zapewni mu dobry start w szkole. Posługuje się językiem niemieckim.
- ,,Dokonam wszelkich starań, aby Państwa dzieci były wrażliwe, twórcze, aktywne i uśmiechnięte. Pragnę, aby z radością bawiły się wspólnie z innymi, przyswajając w ten sposób wiedzę. Najważniejszym celem jest dla mnie to, by dziecko czuło się bezpieczne, potrzebne, kochane i szczęśliwe".


Karolina Baran

Dyrektor Strategiczny
tel. + 48 691 889 334

Członek zarządu Dolina Odkrywców Sp. z o.o. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Politechniki Warszawskiej. Posiada ukończony kurs Opiekuna w żłobku. Dobrze dogaduje się z maluchami, potrafi wymyślać im oryginalne i kreatywne zabawy. Pracowała w różnych branżach, od nauczania języka angielskiego po wycenę nieruchomości. Mentorka na wielu warsztatach z programowania dla dzieci i dorosłych. Współtwórczyni projektu Microbit:Polska - warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży w języku Python. Pilot wycieczek. Instruktorka narciarstwa. Uwielbia sport. Osoba ciepła, wrażliwa i cierpliwa. Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

ciocia Agata Węgrowska

Menedżer i Opiekunka w żłobku

Magister filozofii UKSW. Pracowała w szkole dla dzieci niewidomych i niepełnosprawnych, animowała grupy szkoleniowe osób niewidomych, zajmowała się obsługą klienta oraz administracją w dużych przedsiębiorstwach. Lubi sporty ruchowe i gry logiczne. Mistrz krajowy w brydżu sportowym. Ciocia Olga jest oazą cierpliwości wobec dzieci. Jest odpowiedzialna za kontakt z rodzicami i organizację placówek Dolina Odkrywców. Jest też naszym Inspektorem Ochrony Danych.

ciocia Agata Węgrowska

Opiekunka w żłobku

Ciocia Agata to spokojna, sumienna, bardzo lubiana przez dzieci opiekunka. Osoba zadaniowa, bardzo opiekuńcza wobec najmłodszych, potrafiąca uspokoić, przytulić i kreatywnie zająć wszystkie maluchy. Nic nie daje jej tyle pozytywnej energii co praca z dziećmi. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy w żłobku. Lubi książki, naturę, kajaki i survival. W naszych placówkach jest specjalistą od HACCP (systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności).

ciocia Princess Grajo

Opiekunka w żłobku

Urodzona na Filipinach, anglojęzyczna ciocia, mówiąca do dzieci tylko w języku angielskim. Studiowała w College of Programming courses of Solis Institute of Technology. Pracowała z dziećmi w przedszkolach i żłobkach na Filipinach, w Europie, i w Polsce. Ma syna Filipa. Lubi sport, podróże, fotografię i książki. Zawsze uśmiechnięta, lubi uczyć żłobkowiczów nowych rzeczy, a zwłaszcza angielskich słówek i zwrotów.

ciocia Mariia Horokhivska

Opiekunka w żłobku

Ciocia Mariia ukończyła filologię angielską na Lwowskim Uniwersytecie im.Ivana Franka. W żłobku i w przedszkolu prowadzi raz w tygodniu zajęcia z języka angielskiego. Oprócz tego częściowo komunikuje się z dziećmi z języku angielskim. Praca z dziećmi jest jej pasją. Posiada wiedzę z dietetyki i pomagam dzieciom przy posiłkach. Jest cierpliwa, umie zachowywać spokój w stresowych sytuacjach oraz dobrze pracuje w zespole. Interesuje się podróżami, lubi czytać książki i oglądać filmy.

ciocia Iryna Khudetska

Opiekunka w żłobku

Iwona Synator-Gołąb

logopeda

Logopedka z wieloletnim doświadczeniem, które pozwala szybko zdiagnozować problemy logopedyczne i zaplanować przebieg terapii. Pani Iwona prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia logorytmiczne oraz zabawy „języczkowe". Pozwalają one na bieżąco obserwować dziecięce postępy w zakresie wymowy, i w razie potrzeby, udzielić wsparcia zarówno dziecku, jak i rodzicom. Pani logopeda, prywatnie mama cztererech prawie dorosłych synów, lubi sport i taniec, co znajduje wyraz w jej codziennej aktywności i w uczestnictwie w zajęciach flamenco.
„Uważam, że taniec i rytm dodają życiu koloru. Dzieci codziennie powinny tańczyć i śpiewać, bo to pozwala im harmonijnie i radośnie się rozwijać. Śpiewanie piosenek, nauka i recytacja wierszyków to doskonały sposób na rozwijanie prawidłowego toru oddechowego i właściwą emisję głosu. Terapię logopedyczną prowadzę bazując na grach i zabawach tak, by dziecko nawet nie zauważyło kiedy pracuje, a jego wymowa ulega poprawie. Stawiam na ścisłą współpracę z rodzicami, bo stanowią oni niezbędne wsparcie dla małego człowieka."

Agnieszka Filipkowska

język angielski

Magister filologii polskiej KUL i absolwentka studiów podyplomowych UW w zakresie przygotowania pedagogicznego do nauczania języka angielskiego. Od zawsze (to znaczy odkąd skończyła studia i ciut wcześniej) jest nauczycielką: polskiego dla obcokrajowców, polskiego i angielskiego w warszawskiej społecznej szkole podstawowej, nauczycielką życia dla własnych dzieci, a od kilku lat nauczycielką-performerką prowadzącą zajęcia muzyczno-angielskie dla najmłodszych (grupa wiekowa: od niemowlaka do przedszkolaka). Współpracuje też z wydawnictwem edukacyjnym WSiP przy tworzeniu polskich i angielskich tekstów do podręczników dla najmłodszych. Na jej zajęciach nie może zabraknąć gitary (lub ukulele), śpiewu, ruchu, tablicy filcowej, kolorowych rekwizytów i chusty animacyjnej. Mocno wierzy, że na naukę języka nigdy nie jest za wcześnie.

Dagmara Latosińska

Gordonki, zajęcia umuzykalniające

Pani Dagmara z wykształcenia jest pedagogiem - nauczycielem oraz muzykiem -wokalistką. Jest absolwentką pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, oraz Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Aktualnie nauczyciel w Szkole Podstawowej w Warszawie oraz instruktor zajęć wokalnych i certyfikowany instruktor zajęć umuzykalniających w oparciu o metodę Gordona, wokalistka zespołu Pinakoteka. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w charakterze animatora. Pracowała przy licznych projektach koncertowych z udziałem dzieci. Od 4 lat prowadzi również Dziecięcy Zespół Wokalny "Granda".

Hanna Gilarska

Zajęcia taneczne, balet oraz gimnastyka korekcyjna

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej Lipczyńskiej w Poznaniu oraz Wyższych Studiów Pedagogicznych WSP TWP w Warszawie. Dzięki dziewięcioletniej nauce w w/w szkole zdobyła doświadczenie w różnych technikach tańca m.in. w tańcu klasycznym, współczesnym, ludowym. Już od najmłodszych lat uczęszczała na gimnastykę artystyczną. Taniec stał się jej pasją. Przez 13 lat pracowała w jednym z warszawskich teatrów. Od kilku lat prowadzi zajęcia baletowe, przekazując cały dorobek artystyczny i zdobyte doświadczenie sceniczne najmłodszym. Praca z dziećmi daje jej dużą satysfakcje. Prowadzi dla dzieci zajęcia baletowe, z tańca oraz gimnastyki korekcyjnej.